Naši uživatelé

 

     Pavel 

Jsem Pavel z Chrudimi. V Momo se mi strašně líbí, je tady suprová parta a šikovné spolupracovnice. Ta práce, co tu dělám, se mi daří. Filcuju prostírky. Rád zametám a dělám kafíčko, líbí se mi i cupování. Byli jsme s Momo na obědě, to se mi moc líbilo. Fandím hokejovým Pardubicím a jsem fanouškem basketu Pardubice.

 

     Milan 

Jsem Milan z Topole. Dělám barevné kuličky na náhrdelníky. V Momo se mi líbí. Chodím také do Rytmusu. Doma vozím dřevo na topení, zametám a uklízím. Rád se dívám na filmy na dvojce.

 

     Petra

Jmenuju se Petra. Ráno jdem se přivítat, potom jdu cupovat, po cupování připravíme stoly na svačinu. Až končí svačina, uklidíme stoly. Jana mě naučila kuličky. Na kuličkách jsem hvězda. Pavel je profík na filc. Do Momo chodím ráda. Chci se naučit nový výrobky.

     

Martin

Jmenuji se Martin, do dílny chodím od února 2010. V práci se těším na česačku a cupování. Moc se mi líbilo, jak jsme stříhali berana. Mám rád zvířata, psi a koně. K jídlu mám nejradši koblihy s kakaem, palačinky, buchtičky s krémem, oříšky a pivo. Rád se dívám na Nekonečný příběh, Sám doma a Kobru 11. Taky rád tancuji na diskotéce.

 

     Jiří 

Bydlím v Medlešicích. Umím tulipány, filci a ty kuličky. A umím ještě filcovat. Potom umím ty vejce. Jde mi to rychle. Umím malovat a připravovat filc. Chodím třikrát týdně pracovat. Chci to dotáhnout ještě dál.

 

    Zdeněk

Jmenuju se Zdenda dělám tulipány, pak budu dělat prostírky, pak budu dělat obal na kalendář a balónky pro školky. Jsem ze Slatiňan, dojíždím do Momo vlakem. Chodím krmit koně, pak chodím na vycházky.

 

     Luboš

Jmenuji se Luboš. Do dílny docházím od ledna 2010. V dílně se mi líbí, mám tady kamarády. Já dělám dredy. Mám rád pivo, žemlovku, bramborový salát s řízkem a krupicovou kaši. Poslouchám Moravanku. V domově mám nejlepšího kamaráda Luďka.

 

      Magda

Já jsem Magda. Dělám v Chrudimi. V Momo dělám hady, sedáky, kuličky na klíčenky, notýsky, prostírky, tulipány. Já už to umím. Chci se naučit dělat obaly na mobil. Natáčím vlnu na barvení a učím se barvit a prát vlnu. Líbí se mi tady. Pomáhám odpoledne sestřičkám, vyšívám a piju kafe. Umím psát na počítači.